Tinuta de azi a fost una simpla si confortabila, exact pe stilul meu.
Machiajul a fost si el unul simplu, perfect pentru zi.
Va las in continuare cateva poze...
So hello again !
Today's look was something simple and comfortable, just my style.
The make-up was also simple, suitable for the day.
I'll let you see some photos ...
Rochie/Dress - Primark
Ghete/Shoes - Tino Gonzalez
Portofel/Wallet - magazin local/local store
Kiss you all !
Rallu





.jpg)
Imi place tare mult rochita si machiajul natural se potrivea perfect cu vremea primavaratica de afara. Spor la blogareala :-)! Renata www.jurnalulrenatei.blogspot.ro
RăspundețiȘtergereMultumesc mult pentru incurajare Renata :*
RăspundețiȘtergere