Powered By Blogger

joi, 2 ianuarie 2014

Look of the day

Buna din nou!
Tinuta de azi a fost una simpla si confortabila, exact pe stilul meu.
Machiajul a fost si el unul simplu, perfect pentru zi.
Va las in continuare cateva poze...


So hello again !
Today's look was something simple and comfortable, just my style.
The make-up was also simple, suitable for the day.
I'll let you see some photos ...








Rochie/Dress - Primark
Ghete/Shoes - Tino Gonzalez
Portofel/Wallet - magazin local/local store

Kiss you all !
Rallu

2 comentarii:

  1. Imi place tare mult rochita si machiajul natural se potrivea perfect cu vremea primavaratica de afara. Spor la blogareala :-)! Renata www.jurnalulrenatei.blogspot.ro

    RăspundețiȘtergere
  2. Multumesc mult pentru incurajare Renata :*

    RăspundețiȘtergere